Menu

Hanzos Dojo

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Hanzos Dojo - to kolejny nowy produkt firmy Yggdrasil, gra jest rozgrywana na dowolnym urządzeniu z minimalną stawką 0,25 euro za spin. Z technicznego punktu widzenia, automat otrzymał standardową strukturę gry, 5 bębnów i 25 zwycięskich linii. Bawiąc się, docieracie do Japonii, gdzie odbywa się słynny turniej Hattori Hanzo, który gromadzi najsilniejszych wojowników różnych sztuk walki. Ponadto gra oferuje dwie opcje darmowych spinów: Colossal Symbols i Expanding Wild reels. Na górze ekranu gry pojawi się dodatkowe pole z trzema komórkami, pojawią się w nich różne dodatkowe symbole, które pozwolą ci aktywować jedną z unikalnych funkcji.

Game Details

Hanzos Dojo

Hanzos Dojo ma pięć szpul. Gdy są nieruchome, trzy ikony są umieszczane na każdej kolumnie ekranu. Trzy dodatkowe komórki dla postaci znajdują się nad trzema centralnymi kolumnami.

Aktywne linie dwadzieścia pięć. Są stale zaangażowani. Każdy zespół może postawić od 0,004 do 5 euro (0,10 – 125 euro za spin).

Hanzos Dojo oferuje standardowe zdjęcia, specjalne symbole, darmowe spiny z dodatkowymi bonusami i innymi bonusami.

Obrazy podstawowe przynoszą zapłatę, tworząc nieprzerwany łańcuch kilku identycznych elementów na dowolnej z dwudziestu pięciu linii. Sekwencje zaczynają się od pierwszego bębna. Mogą być więcej niż jeden na wynikach spinu.

Wysokość wygranych zależy od zakładu na pasie i współczynnika otrzymanej kombinacji. Mnożniki wynoszą od x5 do x235. Gry ryzyka dla równych szans nie.
Maksymalna wypłata na spin może wynosić nawet sto tysięcy monet.

Wyjątki od zasad i opcji bonusowych omówiono poniżej w przeglądzie Hanzos Dojo.

Jackpoty

Hanzos Dojo nie ma kumulatywnego jackpota.

Wniosek

Zwróćmy uwagę na zalety i wady automatu wideo.

  • Zalety: ciekawy temat, widowiskowe postacie, oryginalne bonusy kilku typów, niezwykły design, chwytliwa animacja;
  • Minusy: niezbyt wysokie RTP.

Dyspersja jest poniżej średniej.

No comments

Leave a Reply