Menu

Wolf Hunters

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Twórca gier hazardowych dla kasyn online Yggdrasil ponownie oferuje nam zanurzenie się w mrocznym świecie walki z wilkołakami i volkolakami. Tym razem operator zaprezentował swoją nową kreację - automat do gry Wolf Hunters, w którym będziesz musiał odegrać rolę dzielnego bojownika wilkołaków. Dla wielu, ten automat może przypominać znanego Van Helsinga, ale twórcy wymyślili własną historię, którą będziecie musieli ujawnić w trakcie gry.

Game Details

Wolf Hunters

Wariancja automatu do gier jest średnio wysoka, a odsetek zwrotów wynosi 96,3%. Chociaż do uzyskania gier premiowych, wydaje się, że zmienność jest tu wyjątkowo niska, ale jest nieco niższa. Zalecamy przeczytanie naszej recenzji, a następnie zagrać w grę Wolf Hunter za darmo. Możesz przetestować go bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Grę Slot Wolf Hunters

Zarządzanie slotami jest zwykle dla tego operatora, dzięki czemu można zająć się nim w kilka sekund. Po obu stronach przycisku Start bębnów znajdują się standardowe opcje automatycznego gry i maksymalnego zakładu. Po lewej stronie slotu możesz zmienić poziom zakładu. Brakuje podwójnej gry i jackpota. W ustawieniach urządzenia można zmienić jakość grafiki, prędkość obrotową i dostosować parametry dźwięku.

Ogólne wrażenie

Yggdrasil okazał się ekscytującym automatem, którego temat jest ściśle osadzony w świecie hazardu. Ten automat jest hojny na wygrane, ale dość trudno jest wypełnić wszystkie kolumny z darmowymi spinami, więc musisz dobrze obliczyć swój bankroll, jeśli chcesz osiągnąć swój cel i uzyskać dobry wynik. Ale przedtem, zagraj w grę Wolf Hunter za darmo, aby podejść do odpowiedzialnej gry tak przygotowanej, jak to tylko możliwe.

No comments

Leave a Reply