Menu

Penguin City

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Maszyna do gier Penguin City ma pięć szpul i piętnaście miejsc na zdjęcia. Postacie są rozmieszczone w trzech rzędach. Brak aktywnych linii. Kombinacje tworzone są w systemie Wygraj wszystkie sposoby, opisanym poniżej. Zakłada on 243 metody obliczania płatności.

Game Details

Penguin City

Yggdrasil stworzył Penguin City z pięcioma bębnami i trzema rzędami, dając graczom 243 sposoby na wygraną. Gra ma zdolność zbierania kombinacji nagród w obu kierunkach, przy użyciu różnych symboli.

Penguin City daje ci szansę wygrać duże wygrane, obstawiając tylko 0,10 € za spin, a jego maksymalna wartość osiąga 125 €. Po przypisaniu preferowanej wartości częstotliwości można włączyć automatyczne odtwarzanie wybranej liczby obrotów. Procent zwrotu wynosi 96,2%.

Postacie

Ponieważ akcja rozgrywa się w kuchni japońskiej, twórcy prezentowali ułożone w stosy obrazy naczyń i produktów na bębnach. Pojawiają się również cztery kombinacje kart.

Jackpoty

W Penguin City studio Yggdrasil nie gra w jackpocie z funduszem.

Wniosek

Slot ma niezwykły motyw i kreatywny design. Deweloper oferuje graczom atrakcyjny system premiowy i wiele okazji do wygrania.

No comments

Leave a Reply