Menu

Cops’n’Robbers

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Cops'n'Robbers to 5-liniowy, 9-liniowy automat, który można odtwarzać na różnego rodzaju urządzeniach. Charakteryzuje się bardzo szczegółowymi obrazami na rolkach i wieloma specjalnymi funkcjami. Gracze mogą korzystać z funkcji automatycznej gry z 20, 50, 100, 250 lub 500 spinów na ustalonych stawkach. Możesz także dostosować rozgrywkę na podstawie pojedynczych wygranych, zwiększenia / zmniejszenia salda lub darmowej rozgrywki.

Game Details

Cops’n’Robbers

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów Cops’n’Robbers jest interaktywny charakter postaci. Jest 5 wysoko płatnych ikon, w tym worek złota, purpurowa torba z brylantami, pudełko z klejnotami, portret arystokraty i złoty zegarek kieszonkowy. Jeśli przyjrzysz się uważnie tym zdjęciom, zauważysz, że anonimowy złodziej z czarnymi rękawiczkami porwał te wysokiej jakości przedmioty z ekranu.

Nisko opłacane postacie w grze to policjanci i złodzieje. Sneaky policjant z pałeczką w dłoni – groźna siła w grze. Następnie – złodziej, zamknięty za kratami, złodziej, który jest sfotografowany, i para kajdanek.

Cops’n’Robbers ma niesamowite funkcje interaktywne, świetną muzykę i mnóstwo animacji. Z zaledwie 9 liniami, ta gra przenosi gracza w ekscytującą przygodę w świecie walki z przestępczością.

No comments

Leave a Reply