Menu

Tut’s Twister

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Tut's Twister to wideoautomat z pięcioma bębnami, dwudziestoma pięcioma liniami i dwudziestoma pozycjami dla zdjęć na ekranie. Za zespół można postawić od jednego centa do pięciu euro (0,25 - 125 euro za spin). Stawki liniowe są zawsze równe. Gra posiada proste ikony, symbole Wild, funkcje bonusowe z udziałem jokerów, dodatkowe czynniki, respin i inne opcje.

Game Details

Tut’s Twister

Coś przebudziło ducha egipskiego faraona Tutanchamona. Powstał z martwych i teraz wiruje wokół labiryntów swojej piramidy w poszukiwaniu łajdaków, którzy ośmielili się zakłócić jego wieczny sen. To jest fabuła automatu do gry Tut’s Twister od Yggdrasil Gaming. Zaskoczy Cię niezwykłymi bonusami i zaawansowanymi funkcjami niektórych postaci.

Postacie

Starożytne relikwie spadają na bębny automatów, a także cenne medaliony w postaci kombinezonów. Identyczne elementy pojawiają się w stosach pionowych i często wypełniają kolumny.

Jackpoty

Yggdrasil Studio nie oferuje akumulacyjnych jackpotów w Tut’s Twister.

Wniosek

Muszę przyznać, że Yggdrasil może tworzyć oryginalne automaty, dedykując je każdemu tematowi. Uważamy, że ten model nie zawiedzie jednego fana hazardu w tej kategorii.

No comments

Leave a Reply