Menu

Blood Eternal

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Automat do gier o wampirach w duchu średniowiecznych europejskich legend prezentowany przez firmę Betsoft. Model Blood Eternal z serii Slots3 ma niezwykły interfejs, znakomitą trójwymiarową grafikę, imponujący dźwięk i ekscytujące funkcje rozgrywki.

Game Details

Blood Eternal

Slot Blood Eternal 3D ma sześć szpul. W każdej kolumnie na ekranie znajdują się trzy znaki.

Gra rozgrywa się w trzydziestu zespołach, które są niezmiennie zaangażowane. Możesz postawić do pięciu monet od dwóch centów do jednego euro. Dlatego w grę wchodzi nie mniej niż sześćdziesiąt centów i nie więcej niż sto pięćdziesiąt euro.

Na bębnach automatu do gry pojawiają się butelki z krwią i wodą święconą, kamienny gargulec, krzyż, zamek i wartości nominalne kart w stylu gotyckim. Te same obrazy mogą śledzić się wzajemnie w kolumnach.

Chociaż tego tematu nie można nazwać oryginalnym, twórcom Betsoft udało się odejść od wzorów i banalnych rozwiązań do gier. Model okazał się naprawdę niezwykły i bardzo interesujący. Sześć bębnów, tworzenie kombinacji po obu stronach ekranu, korzystne darmowe obroty, cechy szczególne niektórych postaci – te cechy z pewnością Cię ucieszą.

Weź pod uwagę średnią zmienność i teoretyczny zwrot wideoautomatów.

No comments

Leave a Reply