Menu

Sizzling Spins

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Lato - czas na piknik. Dzięki operatorowi Play'n Go możesz to zrobić bez opuszczania komputera. Deweloper wypuścił automat Sizzling Spins online, z którego będziesz się ślinić. To prawdziwy grill z różnego rodzaju warzywami, mięsnymi i rybnymi przysmakami, w pełni przystosowany do kasyna online.

Game Details

Sizzling Spins

Automat Sizzling Spins ma pięć szpul i trzy obrazy w każdej kolumnie na ekranie. Brak aktywnych pasm. Kombinacje tworzone są w 243 sposoby.

Zakład na rundę to wielokrotność dwudziestu. Możesz obstawiać od 0,20 do 100 euro za spin.

Zaangażowane podstawowe ikony, specjalne przedmioty z zaawansowanymi funkcjami, respin, serię darmowych spinów i inne bonusy.

Zwycięskie łańcuchy składają się z trzech, czterech lub pięciu identycznych obrazów. Powinny być umieszczone w dowolnych pozycjach sąsiednich kolumn, zaczynając od pierwszej kolumny po lewej stronie. Jeśli w sekwencji występuje cztery lub pięć znaków, brana jest pod uwagę tylko opcja maksymalna.

Przy obliczaniu płatności stawkę (1/20 łącznej kwoty) mnoży się przez współczynnik istniejącej kombinacji. Może wynosić od x2 do x200. Wszystkie otrzymane pieniądze są natychmiast wyświetlane na wadze. Nie ma podwojenia gry.

Na temat bonusowych funkcji, wyjątków od zasad i typów postaci, które zostaną przeczytane później w recenzji Sizzling Spins.

Gra jest licencjonowana przez organy hazardowe z Alderney, Malty i Wielkiej Brytanii.

No comments

Leave a Reply