Menu

Cats & Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Slot Play'n'Go Koty i pieniądze na specjalnym koncie z graczami. Wszystko dzięki unikatowemu motywowi. Urządzenie dedykowane jest pieniądzom, dlatego przyciąga tłumy graczy. Szczególna uwaga zasługuje na grafikę i muzykę. Rysowanie postaci jest również wysokie, więc przewijanie jest zabawne. Cats & Cash ma 40 linii wygrywających i 5 bębnów. Maksymalny zysk to 5000 kredytów. Dodatkowo jest runda z darmowymi spinami i ekscytującą grą bonusową. Stopa zwrotu wynosi 95,6%.

Game Details

Cats & Cash

Cats & Cash to 5-bębnowy automat wideo stworzony przez Play’N GO. Możesz grać w automaty do gry Koty i pieniądze na dowolnej liczbie linii do piętnastu. Zakład na każdą z nich przyjmowany jest w przedziale od jednego do pięciu monet o nominałach od jednego centa do jednego dolara. Okazuje się, że można wrzucić do siedemdziesięciu pięciu dolarów za spin.
Automat do gry Cats & Cash ma dwie rundy bonusowe, symbole specjalne, dodatkowe mnożniki wypłat i inne opcje. Nie ma tutaj ryzykownej gry mnożenia.

Wygrane są wypłacane przez kombinacje, utworzone zgodnie z klasyczną zasadą: te same symbole (z dwóch lub trzech) na aktywnej linii, umieszczonej obok siebie, zaczynając od pierwszej rolki. Wysokość płatności zależy od stosunku kombinacji (do 10 000) i stawki za linię. Wyjątkiem od tej reguły jest tylko symbol Scatter, ale o tym nieco później.

Ponieważ nie można grać na automacie do gry Cats & Cash, aby podwoić wypłatę, wszystkie wygrane otrzymane na spin są sumowane i natychmiast przekazywane na konto użytkownika.

No comments

Leave a Reply