Menu

Rise of Olympus

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
"Rise of Olympus" to wideoautomat, który wydaje się wielu graczom, jak inne gry tego dostawcy. Rzeczywiście, istnieje podobieństwo w konstrukcji mechaniki z innymi automatami. Gra opisze historię rozkwitu świętego Olimpu, który składa się ze starożytnych mitów i legend greckich! Mityczni bogowie obdarzą boską moc, niesamowite zdolności i hojne bogactwo w zamian za twoje ofiary! Nie bądź skąpy! Bogowie widzą wszystko!

Game Details

Rise of Olympus

Play’n Go wydało nowy automat Rise Of Olympus, bardzo podobny w mechanice do Księżycowej Księżniczki. Tylko tutaj zamiast księżniczek Bogowie są reprezentowani: Hades, Posejdon i Zeus! Slot ma 5 × 5 bębnów (25 komórek) i nie ma linii, ponieważ gra jest rozgrywana zgodnie z liczbą symboli połączonych ze sobą.

Kombinacje są rozgrywane z dopasowaniem trzech postaci poziomo lub pionowo. Symbole bogów mają tę samą wartość, grają razem.

Istnieją dwa sposoby zdobycia symboli Wild, które mogą być obecne w dowolnej komórce.
Pierwszym z nich jest pojawienie się symbolu Wild w środku trzech identycznych symboli odtwarzanych, a drugim jest funkcja Poseidon w trybie dodatkowym.

Dziki symbol ma oddzielny koszt i jest najdroższym symbolem.

No comments

Leave a Reply