Menu

Nitro Circus

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Czy byłeś kiedyś w cyrku nitro? To nie jest zwykła arena z klaunami i niedźwiedziami na trójkołowcach, ale prawdziwa mieszanka benzyny, oleju silnikowego i oszałamiających sztuczek! Ten program został założony przez Travisa Pastarnę. Zespół cyrkowy obejmuje wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez adrenaliny - na deskorolce, motocyklu, szkolnym autobusie, a nawet na wózku inwalidzkim. A teraz deweloper Yggdrasil postanowił przenieść te kultowe spektakle na ekran gry kasyn online, zwalniając automat internetowy Nitro Circus.

Game Details

Nitro Circus

Jak zwykle oczekujemy tylko jakości i ciekawych automatów od Yggdrasila. A operator nigdy nie zawodzi swoich fanów – nienaganna grafika, snopy iskier, oszałamiające akrobacje i mnóstwo adrenaliny znajdują się w tym slocie. W tle są dwie rampy, na których uczestnicy pokazu ciągle robią sztuczki. Nie bez występów na żywo. Gdy pojawi się kilka opcji bonusowych, niektóre momenty show z najfajniejszymi trikami pojawią się na ekranie. I oczywiście rozgrywka idzie pod muzykę napędową.

Rozgrywka automatu do gier Nitro Circus

Rozgrywka odbywa się na standardowych pięciu bębnach, czterech liniach i 25 liniach, które są ustalane przez programistę i nie oznaczają zmiany aktywności. Tak więc zakład zostanie podjęty natychmiast po zakręcie. Minimalna kwota, jaką można umieścić na jednym obrocie, wynosi 0,1 centa, a najwyższa 125 euro. Ta gama zakładów potroi zarówno początkujących, jak i zapalonych graczy, którzy grają na automatach Nitro za prawdziwe pieniądze.

Ogólne wrażenie

Możesz mówić o tym automacie przez wiele godzin, ale nigdy nie przekazuj całej jego rozrywki. Zalecamy granie w Slot Nitro Circus za darmo. To gwarantuje, że przyniesie Ci wiele emocji i niewyrażalnej pasji.

No comments

Leave a Reply