Menu

Dark Vortex

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Zespół utalentowanych programistów Yggdrasil to automaty, bez których nie ma dziś kasyna online. I jak wielu innych operatorów, Yggdrasil dokładnie przygotował się do świętowania Halloween, zwalniając automat wrzutowy Dark Vortex online. Ten koszmarny, a jednocześnie przerażająco automatyczny automat jest wypełniony różnorodnymi grami bonusowymi, których po prostu nie możesz rozgryźć - kupując rundę bonusową, darmowe spiny i rozszerzając linie wypłat od 243 do 3125! A wszystko to z wybuchową mieszanką eleganckiej grafiki i muzyki.

Game Details

Dark Vortex

Na pierwszy rzut oka nie można zrozumieć, co dzieje się na ekranie. Wokół bębnów są przerażające kamienne posągi i gargulce, otwierane są księgi zaklęć, a świece w żółwiach płoną tajemniczo. A z powodu całej tej okropnej kompozycji, różowe macki następnego potwora wystają po rozpoczęciu rundy bonusowej. W najlepszych tradycjach dostawcy oczekujemy doskonałej jakości obrazu i eleganckiej animacji. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz mgłę unoszącą się na ziemi i cienie świecy. A wszystko to połączone jest z doskonałą kompozycją muzyczną i tematycznymi efektami dźwiękowymi.

Jeśli planujesz zagrać w grę Dark Vortex online za darmo na telefonie komórkowym lub tablecie, nic się nie zmieni dla ciebie poza lokalizacją przycisków sterujących. Obraz automatycznie dostosuje się do dowolnej rozdzielczości ekranu, więc pozostaje tylko znaleźć niezawodne kasyno online dla prawdziwych zakładów. I możesz grać w trybie demo na naszym portalu.

Gameplay Dark Vortex do gier

Zarządzanie slotami jest dość proste. Po bokach głównego przycisku znajduje się automatyczna gra i przycisk maksymalnego zakładu. Po lewej stronie możesz zmienić poziom stawki. Takie parametry jak grafika i dźwięki można regulować w ustawieniach samego automatu.

Pole gry składa się z pięciu bębnów i trzech linii, wzdłuż których bohaterowie poruszają się w obu kierunkach wzdłuż 243 linii, a zatem będą musieli obstawiać bezpośrednio na spin. Minimalna stawka dla fanów niskich limitów, którzy grają w Dark Vortex za prawdziwe pieniądze – tylko 0,10 centa. Ale maksimum wyniesie tylko 50 EUR, co rozczaruje wielu wysokich zawodników.

Ogólne wrażenie

Yggdrasil dał świetny automat, który przypadł w udziale dziesiątkom tysięcy użytkowników. Zalecamy granie w Dark Vortex za darmo. Jest to niezwykła i wciągająca maszyna do gier, która nie pozwoli ci odejść szybko.

No comments

Leave a Reply