Menu

Easter Island

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Po uruchomieniu internetowego automatu do gry na Easter Island, będziesz odbywać wirtualną podróż przez dwa oceany do krainy zamieszkałej przez animowanych kamiennych bożków. Są to zabawne, dobroduszne i hojne stworzenia, które zapewnią ci wiele przyjemnych chwil i dobrych nagród. Stworzyliśmy ten automat wideo w Yggdrasil. Jego wydanie było bardzo niedawno - w marcu 2018 roku. Programiści tworzący tę grę wideo kontynuowali swoją tradycję - zobaczysz piękny "obraz" z animacją, a także interesującą rozgrywkę.

Game Details

Easter Island

Automat do gry na Easter Island ma pięć szpul. Liczba komórek dla znaków i liczba aktywnych pasm nie jest stała. Początkowo zdjęcia są ułożone w trzy rzędy, a gra rozgrywana jest wzdłuż dwudziestu siedmiu linii. Podczas rysunków na ekranie może znajdować się do trzydziestu pięciu zdjęć i sto trzy paski.

Postacie

Twórcy automatu do gier przedstawili figurki zwierząt i kombinezony karciane wyrzeźbione z drewna na szpulach. Wszystkie zdjęcia wypadają w kolumnach w pionowych stosach, więc identyczne elementy często wypełniają kolumny.

Jackpoty

Wyspa Wielkanocna nie ma progresywnego jackpota Yggdrasila.

Ogólne wrażenie

Ten automat wideo, dzięki wysokiej jakości grafikom wykorzystującym animację, będzie pasował fanom do gry za darmo. Są gwarantowane, aby cieszyć się, tworząc wirtualne zakłady i cieszyć się grą. Dla tych, którzy preferują rzeczywiste stawki, maszyna przygotowała wiele funkcji wsparcia. Pomogą one wygrać, ale musisz być ostrożny i poprawnie obliczyć wielkość zakładów i możliwość depozytu.

No comments

Leave a Reply