Menu

Jumbo Joker

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Automat składa się z dwóch ekranów z trzema bębnami. Po pierwsze, niższy zestaw jest aktywowany, podczas gdy górny jest używany podczas odbierania płatności. Od jednego do dziesięciu monet są akceptowane na spin. Płatne łańcuchy składają się z trzech identycznych ikon na linii. Wygrane są liczone w monetach o nominałach od 10 do 2000. W jednym spinie może występować kilka kombinacji, jeśli w grę wchodzi pięć linii.

Game Details

Jumbo Joker

Firma Betsoft słynie przede wszystkim ze swoich wspaniałych slotów 3D z dużą liczbą różnych nagród i bonusów. Ale czasami słynny programista zaskakuje użytkowników modelami innych gatunków. Stało się tak z grą Jumbo Joker, która jest odmianą klasycznej “maszyny owocowej” dla kasyn online.

Maszyna do gier Jumbo Joker składa się z dwóch ekranów z trzema bębnami. Początkowo dolny zestaw jest aktywowany, a górny służy do odbierania płatności.
Jedna lub dziesięć monet jest akceptowana na obrót. W pierwszym przypadku jedna ścieżka jest aktywna, w drugim – pięć. Koszt żetonów oznacza klienta. W oficjalnej wersji demo nominały sięgają od dwóch centów do jednego dolara.

Oprócz standardowych zdjęć, które tworzą kombinacje, funkcje Jumbo Meter i Mystery Prizes są dostępne w Jokera Jumbo.

Jumbo Joker wyraźnie nie jest przeznaczony dla szerokiej publiczności. Takie modele nie należą do najpopularniejszych gier hazardowych. Ale urządzenie jest nadal ciekawe i bez uwagi klientów kasyna online nie pozostaną. Niezwykły design, oryginalne tryby gry, imponujące wypłaty – te funkcje są naprawdę ekscytujące.

Zwróć uwagę na wysoki poziom dyspersji. Średnia stopa zwrotu.

No comments

Leave a Reply