Menu

Fire & Steel

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Video slot jest wyposażony w bardzo interesującą strukturę 3-4-5-4-3 bębnów, które razem składają się z 20 stałych linii. Poprzez uruchomienie gry z dowolnego urządzenia, w tym telefonów komórkowych i tabletów z systemem operacyjnym IOS lub ANDROID, można obstawiać od 0,20 do 150 euro za spin.

Game Details

Fire & Steel

Zrelaksuj się w grach hazardowych i stylu fantasy oferuje graczom spektakularne maszyny od marki Betsoft Fire and Steel: War of the Wilds. Oprócz doskonałej wizualizacji użytkowników czekających na fascynującą rozgrywkę i oryginał, z wieloma atrakcyjnymi opcjami funkcjonalnymi.

Klasyczny walka fantasy z dobrem złem rozwija się na ekranie. Nieustraszony wojownik w stalowej zbroi i jego wojowniczy towarzysz są gotowi do wejścia w nieubłaganą bitwę. Takie postacie, które są przedstawione na ekranie, użytkownicy prawdopodobnie widzieli na ekranach kin iw licznych programach telewizyjnych.

Betsoft zaprezentował fascynujący i zabawny karabin maszynowy. Fire and Steel: War of the Wilds jest dobra w projektowaniu 3D, animacji i fabułach fantasy. Wśród opcji maszyny jest obecność 3 dziczy i ich pierwotnych właściwości. Atrakcyjne cechy modelu – możliwość tworzenia kombinacji w 2 kierunkach, obfitość symboli i różnorodność współczynników płatności.

No comments

Leave a Reply