Menu

Stampede

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Stampede ma pięć szpul i dwadzieścia komórek na symbole na ekranie. W grze nie ma aktywnych pasm. Kombinacje tworzone są na 1024 sposoby. Zakład na rundę to wielokrotność czterdziestki z pięcioma poziomami. Koszt żetonów warunkowych wynosi od dwóch centów do jednego dolara (0,80 - 200 dolarów za spin).

Game Details

Stampede

Firma Betsoft znana jest przede wszystkim jako twórca spektakularnych slotów 3D z niesamowitą grafiką i animacją. Jednak pod koniec 2017 roku studio zdecydowało się nieco odstąpić od swojej reputacji. Nie tak dawno temu powiedzieliśmy naszym czytelnikom o klasycznej maszynie do gier Jumbo Joker, aw listopadzie Betsoft wypuścił tradycyjny automat wideo Stampede.

Model jest poświęcony dzikiej naturze Afryki, oferuje standardowy zestaw funkcji i nie ma niesamowitego projektu.

Urządzenie wykorzystuje podstawowe obrazy, symbole rozproszone, żartownisie, grę ryzyka przy równych szansach, dodatkowe czynniki i darmowe obroty z zaawansowanymi funkcjami.

Standardowe obrazy to płatne łańcuchy składające się z dwóch, trzech, czterech lub pięciu identycznych elementów. Ikony mogą znajdować się w dowolnych pozycjach na sąsiednich bębnach, począwszy od pierwszej kolumny. Liczne sekwencje są często tworzone w jednym z powrotem.

Mimo że model nie może być nazwany bardzo zabawny lub nietypowy pod względem rozgrywki, może zainteresować czytelników możliwościami grania. Ułożone obrazy, tworzenie kombinacji bez linii, specjalne postacie, podwójna gra i free-backs z mnożnikami – zgadzają się, że to dobry zestaw.

Dyspersja Stampede jest powyżej średniej, ale stopa zwrotu nie jest bardzo wysoka.

No comments

Leave a Reply