Menu

300 Shields

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Automat 300 Shields poświęcony jest bardzo długim wydarzeniom - bitwie pod Termopilami, która odbyła się we wrześniu 480 r. Pne. W wąskim wąwozie Thermopylae zebrali się dwie armie: perska, z ponad 200 000 żołnierzy i grecka armia broniąca swoich terytoriów, które liczyły nie więcej niż 7000 ludzi. Wśród obrońców Grecji było 300 Spartan, wyróżniało się odwagą i szczególną odwagą w odstraszaniu wroga.

Game Details

300 Shields

Wiele osób wie o bitwie pod Termopilami na szkolnym kursie historii lub, w skrajnych przypadkach, o hollywoodzkim filmie “300 Spartan”, który jest całkowicie niewiarygodny. Kołowrotki wideoautomatu otworzą przed tobą pole, wciąż nietknięte przez bitwę. Złote kłosy pszenicy kołyszą się pod lekkimi podmuchami wiatru, zielone łąki uciekają na wyżyny, ptaki fruwają, a promienie słoneczne oświetlają żyzną ziemię. Obraz jest tak spokojny, że nawet trudno uwierzyć, że już wkrótce usłyszymy dźwięk mieczy, jęki rannych i triumfalny okrzyk. Symbole w tym automacie do gier są wyposażone w efekty animacji, które można zobaczyć za każdym razem, gdy tworzysz kombinację nagród. Taka animacja, a także dźwięk tematyczny, pomoże ci poczuć się częścią wielkich wydarzeń i stać się uczestnikiem bitwy pod Termopilami.

Bonusy

Informacje o gnieździe 300 Tarcze W tym automacie nie ma oddzielnej rundy tematycznej. Progresywny jackpot nie jest losowany. Jednak twórcy nie ignorowali exploitów Spartan i oferowali dodatkowe opcje nagród podczas darmowych spinów. Początkowo w szczelinie trzystu tarcz otrzymujesz 5 darmowych spinów. Jeśli w trakcie gry pojawią się kolejne symbole Scatter, dodamy 5 kolejnych darmowych spinów, ale z mnożnikiem x5 Wild wygrywa. Jeśli podczas kolejnych spinów zdobędziesz 6 kolejnych tarcz, otrzymasz 5 dodatkowych darmowych spinów z mnożnikiem x25. Cóż, jeśli podczas kolejnych obrotów wygrywasz 12 Tarcz, otrzymasz 5 kolejnych obrotów, podczas których wszystkie wygrane z udziałem symbolu Dzikiego wzrosną 300 razy.

No comments

Leave a Reply