Menu

Dead or Alive

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Poważne ryzyko zawsze wiązało się z życiem kowbojów z Dzikiego Zachodu. Kiedy życie jest zagrożone i nic nie pozostaje, tylko ryzykować i pociągnąć za spust rewolweru, wszystko traci swoją wartość. Pomysł Dzikiego Zachodu, kowboje i nieograniczone ryzyko z powodzeniem zaimplementował zespół programistów NetEnt. Nazwa automatu "Dead or Alive" mówi sama za siebie. Poczuj niesamowitą adrenalinę, a prawdziwa wolność kowbojów może tylko wykorzystywać maksymalny zakład w grze. I być może będzie to Twoja fortuna, która się uśmiechnie. W takim przypadku wzmocnienie będzie imponujące. Symbolika szczeliny przeplata się z głównym motywem, tutaj znajdziesz symbole rewolweru, kowbojskich butów, czapek, szeryfa i innych. Szalone ryzyko, darmowe spiny, kilka dzikich znaków i wiele innych niespodzianek - to prawdziwe West Dead or Alive.

Game Details

Dead or Alive

Cofnij się w czasie, aby dostać się na Dziki Zachód na przełomie 20 wieku dzięki automatowi DeadENT lub Alive z NetENT. Ten trzy-bębnowy automat w trzech rzędach z różnymi wartościami monet ma dziewięć linii zakładu, symbole rozproszone, symbole wieloznaczne oraz możliwość zbierania złożonych symboli wieloznacznych podczas rund bonusowych darmowych spinów, które przyniosą ci duże wygrane.

5 bębnów, które są zawarte w strukturze darmowej automatycznej grze Dead or Alive, zapewni fascynującej przygodzie. Na 9 liniach kredytowych zostaną utworzone kombinacje nagród. W dolnej części ekranu znajduje się panel kontrolny, który pomoże określić podstawowe parametry i przeprowadzić skuteczną grę. Okrągły przycisk uruchomi bębny. Stawka może być stopniowo zwiększana lub natychmiast wybierać maksymalną kwotę za pomocą odpowiednich klawiszy. Wszystkie informacje o grze znajdują się na dodatkowym ekranie, który otwiera się za pomocą przycisku i.

Symbole tematyczne maszyny online Dead or Alive przedstawione są w postaci atrybutów Wild West. Na perkusji znajduje się kapelusz szeryfa, jego odznaka, kowbojskie buty, broń, szklanka z napojem alkoholowym. Znaki karty są również zawarte w zestawie i tworzą zwycięskie kombinacje. W kombinacji bonusowej powinno być od 3 do 5 identycznych znaków. Znajduje się tylko od lewej do prawej. Inne opcje nie są brane pod uwagę.

No comments

Leave a Reply