Menu

Double Stacks

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Gra została zaprojektowana w najlepszych tradycjach "pierwszych" automatów do gry. Obracając bębny, znajdziesz siódemki, czereśnie, arbuzy i inne "brodate" symbole! Jednak nowe funkcje zostały dodane do gniazda, które dają świeże spojrzenie na stare tradycje. W Double Stacks znajdziesz jasny i soczysty projekt graficzny, doprawiony piękną animacją i bogatym dźwiękiem! Jednak na taki temat z innych nie może być ... I opracował nowy wygląd menu i głównych przycisków!

Game Details

Double Stacks

Kolejny nowy produkt szwedzkiego dostawcy gier hazardowych, NetEnt, nazywa się automatem do gry Double Stacks. Deweloper oferuje grę na pięciobębnowym automacie z 10 liniami na wypłaty. Maksymalna wypłata to 1000 zakładów. Przy okazji, na jednym spinie można umieścić do 200 monet. Oprócz zwykłych symboli są również podwójne zdjęcia, które przynoszą zwiększone nagrody. Dostępny i wolny tryb wirowania, w którym dziki symbol przejdzie w długich paskach na bębnach. Oznacza to, że automaty są w stanie rozdać tylko niesamowite wygrane. Jeśli chodzi o stopy zwrotu, liczba ta wynosi 96,10%.

Double Stacks to jasna klasyczna gra wrzutowa ze złotymi dzwoneczkami, znakami BAR, świecącymi czerwonymi siódemkami, diamentami i czereśniami. Oprócz podstawowych zdjęć gracz jest dostępny jako Dziki i Rozproszony. Super Mega Wygrane – największa nagroda. Jest przyznawany, gdy gracze budują wygrywające kombinacje postaci na aktywnych liniach. Dodatkowo w automacie znajduje się funkcja bonusowa Podwójne stosy – rozbudowa postaci.

Slot kolorowo zdobiony. Przycisk wirowania znajduje się w środku obracających się bębnów. Po lewej stronie znajduje się klucz aktywacyjny trybu automatycznego odtwarzania. Użyj przycisków po prawej stronie, aby zmienić rozmiar aktualnej stawki. Sekcja odniesienia przedstawia zasady gry i tabelę wypłat.

Double Stacks to klasyczna gra z elementami nowości. Zarówno miłośnicy “jednorękich bandytów”, jak i fani nowych produktów znajdą tu coś dla siebie.

No comments

Leave a Reply