Menu

Dazzle Me

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Automaty do gry odnoszącego sukcesy producenta Net Entertainment wyróżniają się zawsze oryginalnością fabuły i interfejsu, zyskując coraz więcej fanów na całym świecie. Tak więc automat do gry Dazzle Me od tego dewelopera od razu uderza niezwykłą fabułą i kolorowym designem. Dodatkowo automat jest wyposażony w unikalne opcje, które przynoszą imponujące dywidendy.

Game Details

Dazzle Me

Video Slot Dazzle Me ma pięć szpul. Gdy są nieruchome, w pierwszych dwóch kolumnach widoczne są trzy symbole, cztery obrazy są pokazane na trzeciej i czwartej, a pięć zdjęć na piątej rolce.

Gra ma zawsze siedemdziesiąt sześć aktywnych linii. Zmiana ich numeru jest niedozwolona. Zakład jest natychmiastowy do rundy. Zawsze jest wielokrotnością dwudziestu. Możesz umieścić do 10 monet o nominałach 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20, 0,50 lub 1 w walucie gry. W ten sposób można obstawiać od dwudziestu centów do dwustu kredytów na spin.

W Dazzle Me znajdują się proste i specjalne zdjęcia, darmowe spiny o korzystniejszych warunkach, a także specjalne funkcje bębnów.

Podstawowe elementy przynoszą wygrane, tworząc kombinację na aktywnych pasmach. Są to ciągłe łańcuchy składające się z dwóch lub trzech lub więcej identycznych obrazów. Powinny się ustawić obok siebie, zaczynając od pierwszej kolumny po lewej stronie. Tylko najdłuższa sekwencja na każdej linii jest uważana za wygraną, ale dla różnych pozycji w tym samym plecach można utworzyć kilka kombinacji.

No comments

Leave a Reply