Menu

5 Reel Drive

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trudno sobie wyobrazić, co dokładnie zainspirowało twórców automatu do gier 5 Reel Drive do stworzenia tego automatu. Możemy to założyć tylko dlatego, że w podróży samochodem po amerykańskich drogach inwestuje się wiele znaczeń. To nie tylko przenosi się z jednego punktu do drugiego, jest szczególnym sposobem życia po drodze, napędem wynikającym z prędkości i podbojem nieskończonych przestrzeni. To są inni podróżnicy i policja, opuszczone autostrady i autostrady, przydrożne knajpki i stacje benzynowe. Krótko mówiąc, jest to szczególny kult drogi, stworzony przez miliony imigrantów i podróżników. Trudno go zaakceptować, ale niektóre z jego barwnych przejawów można przekazać za pomocą znaków, ułożyć i umieścić w jednej kompozycji, która została wykonana w maszynie do grania 5 Reel Drive.

Game Details

5 Reel Drive

5 Reel Drive to pięciobębnowe, nie-progresywne wideo z Microgaming z 9 liniami wygrywającymi. Gra używa symbolu dzikiego i symbolu rozproszenia. Maksymalny jackpot wynosi 10 000 $.

Minimalny zakład to 10 centów, ale mimo to gra może być atrakcyjna dla dużych graczy. Zakład w grze może osiągnąć 10 dolarów i czy możesz wyobrazić sobie wygrane, jeśli trafisz w dziesiątkę? Stawka wzrasta o 10 tysięcy razy – dość poważne pieniądze na automat.

Gry bonusowe

Automat do 5 Reel Drive nie ma dodatkowej gry.

Interfejs

W 5 Reel Drive, główny nacisk na wizualizację interfejsu jest umieszczony na symbolach bębna do gier i wyglądają bardzo korzystnie. W związku z tym tło, markery linii, logotypy i elementy kontrolne w grze nie różnią się niczym szczególnym i nie wypadają z ogólnej serii graficznej.

Wniosek

Automat bez rejestracji 5-tibarabny dysk oferuje graczom wysokiej jakości grę z dobrym zestawem opcji i dobry jackpot. Gra ma słodkie ikony, które idealnie tworzą atmosferę gry. W grze nie ma bonusowej gry i darmowych spinów, więc cała intryga skupia się na dzikich symbolach, które wprowadzają element zaskoczenia do rozgrywki.

No comments

Leave a Reply