Menu

Reel Thunder

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Reel Thunder to pięciobębnowy, nie-progresywny automat Microgaming z 9 liniami wygrywającymi. Gra ma dziką postać - symbol i symbol rozproszenia, nie ma mnożnika, gry premiowej i darmowych spinów. Maksymalny jackpot wynosi 20 000 $.

Game Details

Reel Thunder

To zabawne, ale dla tych, którzy jeżdżą na motocyklach, prosięta drogowe są oddzielone od jadalni do jadalni. Nie, stalowe serce, złote skrzydła i ognisty silnik to rzecz oczywista, i zawsze jest dla nich wielka benzyna, ale żołądek wymaga gorącego chili, omletu lub szklanki zimnego piwa – i jest to bardzo ważny składnik podróży stromych motocyklistów Reel Thunder.

Postacie

Symbole gry – główny zestaw pomysłów na temat życia rowerzystów na drodze. Szybko obracające się kółko motocyklowe, pomarszczona tablica rejestracyjna ze wzorem skalistych gór w oddali, prędkościomierz szalony, przypominający tatuaż sylwetkę nieostrożnego jeźdźca z ognistym wydechem za nim, portret bohatera drogi – koguta z zębami w siodle i hełmie. I wreszcie asortyment przydrożnych knajpek – litrowy kufel odświeżającego piwa, gorącego chili, hot doga z musztardą, jajecznicy z boczkiem i stosem naleśników z syropem. Symbolem rozproszenia jest chromowany dwucylindrowy silnik motocykla. Dzika ikona to herb skrzydlatego gorącego serca z rurami wydechowymi, w którym napis “dziki” jest tak dobrze wpisany, że wydaje się być integralną częścią takiego symbolu.

Jackpoty

Z amplitudą zakładów od 0,25 USD do 18 USD, przyznawany jest maksymalny jackpot w wysokości 20 000 USD.

W tej grze nie ma progresywnego jackpota.

Interfejs

Interfejs gry jest ostry i lekko przycina oczy, tak jak powinno być dla twardzieli. Logo gry, wpisane w skośną, dynamiczną czcionkę, symbolizuje ruch, błyskawica błyska nad logo. W tabeli wypłat logo połączone jest z motorem latającym na tle gór. Rower pozostawia ogniste rury wydechowe, dodając energii i jasności do wystroju wnętrza. Ogólnie i tradycyjnie wszystkie elementy interfejsu są tworzone bez nadmiernego realizmu, co jest spowodowane fantazją i zabawnym motywem świniowców, ale z wyraźnym dotknięciem stylistyki nieodłącznie związanej z prawdziwymi poszukiwaczami przygód.

Wniosek

Bezpłatny automat bez rejestracji Reel Thunder sprawi przyjemność nawet jeśli spróbujesz zagrać na automacie do zabawy. Kiedy jeździsz na świni motocyklowym, grzmot jest tego wart! Ta historia spodoba się każdemu graczowi, który lubi odgadnąć automaty do gry z firmy Microgaming. Piękna grafika rekompensuje przyciętą funkcjonalność.

No comments

Leave a Reply