Menu

Halloween Jack

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Ilu nie szuka wad w Halloween Jack, aby je znaleźć, nie będzie działać. Straszna atmosfera, doskonały rysunek wszystkich postaci, elegancka animacja i oczywiście chłodny akompaniament muzyczny. W tle widać ponury las pokryty mgłą, gdzie co chwila niebiosa otwierają się błyskawicą. Bębny są otoczone niesamowitymi kolumnami z kamiennymi rzeźbami i płonącymi dyniami. Rozgrywka jest płynna, więc odwracanie bębnów jest przyjemnością.

Game Details

Halloween Jack

Jest to najwyższej klasy slot 3D, wypełniony nie tylko duchem świątecznym, ale także różnymi opcjami bonusowymi: darmowe obroty, rozproszenie, ułożenie i przenoszenie Dzikich i innych przyjemnych chwil. Automat RTP na średnim poziomie – 96,28%, a także jego zmienność. Zdecydowanie zalecamy, aby grać w Halloween Jack za darmo i bez rejestracji bezpośrednio na naszej stronie.

Pomimo stylizacji automatu, zarządzanie pozostało w najlepszych tradycjach NetEnt. Aby uruchomić dochodowe spiny, musisz zdecydować o poziomie zakładu i wartości monety. Możesz także skorzystać z opcji Maxbet i Autoplay, która uruchomi w pełni konfigurowalną grę automatyczną. Rozgrywka rozgrywa się na pięciu bębnach i dwudziestu liniach. Nie można zmienić aktywności linii, więc zakład jest brany natychmiast na spin.

Minimalny zakład na spin to 20 centów, które zadowolą graczy, którzy grają w Halloween Jack za pieniądze. Maksymalna na spin – 100 EUR.

Deweloperzy NetEnt stworzyli elegancką maszynę do gier, która być może będzie najlepsza w tym okropnym święcie. Zalecamy granie w Halloween Jack za darmo. Da Ci wiele emocji, więc nie możesz szybko oderwać się od niego.

No comments

Leave a Reply