Menu

Gonzo’s Quest

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Jednym z najpopularniejszych automatów wideo dla kasyn online stał się automat Gonzo's Quest, który mówi o hiszpańskich podróżnikach, którzy szukają złota, a ten quest jest pełen przygód. W rzeczywistości fabuła gry pochodzi z legendy o tym, jak konkwistador Gonzalo Pizarro poszukiwał złotego miasta Eldorado. Bajkowe miasto Eldorado, pokazane w Gonzo's Quest, zawsze przyciągało poszukiwaczy skarbów, którzy od wieków szukają go, a eksperci NetEnt podjęli tę historię, aby stworzyć wspaniałą grę, w której możesz spróbować znaleźć niezliczone bogactwo.

Game Details

Gonzo’s Quest

Twórcy NetEnt uczynili tę grę fascynującą i udostępnili automat z interesującymi funkcjami. Nie ma zwykłych linii, ale jest pięć bębnów i płyt, które się zawalają, jeśli wypada kombinacja zwycięskich symboli. Gromadzenie w kombinacji, te same postacie nie znikają, tak jak w innych automatach, ale eksplodują, a wypłaty są pomnożone przez dwa, trzy i pięć.

Projekt graficzny i muzyczny odpowiada idei gry. Hałas dzikiej przyrody, płacz ptaków i tajemnicze kamienne symbole są kluczem do znalezienia tajnego miasta. Wstępne wideo wprowadza graczy w historię Gonzo i jego desperacką podróż. Ponadto główny bohater sam będzie obserwował to, co się dzieje, pokazuje emocje i szaleje swoimi zwycięstwami. Symbole do gier są również kolorowo rysowane i animowane. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się innowacyjna opcja “Avalanche”.

Pojawienie się automatu do gry Gonzo Quest było wynikiem rozwoju technologii gier i profesjonalnej pracy specjalistów NetEnt, którzy dostarczyli temu produktowi wyjątkowe funkcje i sprawili, że jest on niewiarygodny – popularność tego automatu do gier jest ogromna, a operatorzy kasyn online chętnie go kupują.

No comments

Leave a Reply