Menu

Arctic Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Każdy gracz kasyna może teraz rozpocząć poszukiwanie skarbów z Wikingami, jako twórca gier online Microgaming wypuścił automat Arctic Fortune. Temat gry poświęcony jest przygodom Wikingów, którzy mają mapę skarbów i podróżują po Oceanie Arktycznym. Zimny ocean, wielki statek i pomoc odważnych Wikingów czekają na ciebie, więc na pewno znajdziesz wielki skarb i staniesz się niezmiernie bogaty.

Game Details

Arctic Fortune

Arctic Fortune trudno jest kategoryzować zwykle na automatach. Ten darmowy automat jest tak tradycyjny na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości nie można sobie nawet wyobrazić, co w nim ukryte. Twoja odważna wyobraźnia zawiedzie cię tutaj, ponieważ trudno sobie wyobrazić, że automat do gry może mieć 1024 sposoby na wygraną! Powiedzieć, że automat do gier obfituje w opcje, będzie źle. Jednak gra ma darmowe obroty, symbole wieloznaczne i rundę bonusową.

Gry bonusowe

W grze możesz wygrać do 40 darmowych spinów z maksymalnym mnożnikiem 6x w grze bonusowej. Darmowe spiny są zaopatrzone w opcję mnożnika bonusowego, dopóki nie wyjdą z trybu bonusowego. Po zakończeniu darmowych spinów zobaczysz liczbę wygranych monet.

Jackpoty

W tej grze możesz uzyskać jackpot w wysokości 3000 $.

Wniosek

Nie codziennie można zobaczyć automat, w którym istnieje ponad 1000 sposobów na wygraną, zwłaszcza bez linii wygrywających. Biorąc pod uwagę, że gra ma doskonałe interaktywne gry premiowe, maszyna jest podwójnie interesująca.

No comments

Leave a Reply