Menu

Aces and Faces Multi Hand

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Aces and Faces to wideopoker opracowany przez Microgaming, którego główną cechą jest obecność zmodyfikowanych kombinacji kart, za które otrzymujesz płatność zgodnie z ich stażem pracy i wielkością postawionego zakładu. Praktycznie wszystkie kombinacje są standardowe, wyjątkiem jest Kare, ponieważ wideo poker podaje trzy różne płatności za różne kombinacje kart. Jeśli jesteś zmęczony grą o zwykłe automaty i chcesz spróbować czegoś nowego, ta gra jest najlepszą opcją dla Ciebie.

Game Details

Aces and Faces Multi Hand

Interfejs wideo poker jest reprezentowany przez zestaw przycisków funkcyjnych, pięć kart wyciągniętych, tabelę z możliwymi kombinacjami i specjalne przyciski do regulacji ustawień. Symbole do gier to karty do gry, od 2-ek i kończące się asami, które są losowo rysowane. Jeśli 5 kart tworzy płatną kombinację, to w tabeli wypłat kombinacja zacznie się podświetlać, a kwota będzie migać w odpowiednim rozmiarze kolumny zakładu.

Opis rozgrywki

Podczas zmiany możesz natknąć się na 10 rodzajów płatnych kombinacji, które są tworzone przez karty o różnych zaletach i kolorach. Największą wygraną jest kolekcja Flash Royal.

Wniosek

Internetowy poker wideo Aces and Faces pokazały się tylko z pozytywnej strony. Ma wszystko, co pozwala przyjemnie spędzać czas. Temat internetowego pokera wideo nie wyczerpał się, ponieważ w każdym pokerze wideo można wprowadzić wiele innowacji, nieznacznie zmieniając logikę płatności i starszeństwo kombinacji gier. Wygrywające kombinacje wypadają dość często, począwszy od niezbyt imponujących par, kończąc na Straight Flashes i Flush Royals, płacąc za stratę, która przynosi imponujące dywidendy, do 4 tysięcy kredytów za zakład 50. Doskonałą szansą na pomnożenie wypłat jest zaryzykowanie w trybie podwojenia, gdzie dosłownie za kilka sekund możesz zarobić fortunę. Jeśli nie jesteś obcy w pokerze lub po prostu chcesz się nauczyć grać, wypróbuj video poker Aces and Faces, a nie pożałujesz! Sukcesy w grze!

No comments

Leave a Reply