Menu

Dragon Maiden

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Jest to pięciobębnowy, trzy liniowy automat z 243 zwycięskimi możliwościami, które można grać na wszystkich urządzeniach. Ceny wahają się od 0,20 € do 100 € za spin, a stawka RTP wynosi 96,49%. Nowy automat Play'n GO tworzy fantastyczną średniowieczną atmosferę dzięki wysokiej jakości grafice i efektom dźwiękowym. Gracze czekający na kilka bonusów - symbole wild, które mogą się rozwijać na ekranie, rozpraszają, a także darmowe obroty. W tym przypadku maksymalne dostępne wzmocnienie wynosi 5000x.

Game Details

Dragon Maiden

Dragon Maiden to kolejna innowacyjna gra od Play’N Go, z fantastyczną grafiką i imponującą gamą dodatkowych bonusowych funkcji. Z technicznego punktu widzenia gra ma dość unikalną strukturę gry, w trybie normalnym gra ma pięć bębnów i 243 zwycięskich linii, ale kiedy uruchomisz specjalną grę premiową, zwycięskie kombinacje będą zbierane na boisku z 7776 stale aktywnymi liniami. Dodatkowo gra posiada specjalną funkcję Re-Spin, dzięki której wszystkie dzikie symbole stają się lepkie i mogą aktywować specjalną funkcję wolnego obrotu.

Konstrukcja smoczego maiden slot jest wykonana w klasycznym stylu fantasy, którego grafika jest widoczna w każdym nowoczesnym strategicznym stylu Warcraft. Bęben do gry znajduje się na tle górskiego krajobrazu z dużą liczbą aktywnych wulkanów. Na bębnach znajdziesz także symbole, które są nieodłącznie związane z tematami fantasy: Magiczne pierścienie czarowników, święte wisiorki, sztylety i monety ze smokiem są symbolami wyższej wartości. Symbolami niskiej wartości są standardowe obrazy kart do gry, wykonane w stylu tematycznym. Dziki symbol jest nieustraszoną wojowniczką, pojawia się tylko w trybie darmowych spinów.

No comments

Leave a Reply