Menu

Gunslinger: Reloaded

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Gunslinger: Reloaded zawiera 25 stałych linii wygrywających, podobnie jak oryginał. Ikony są rozmieszczone zgodnie ze schematem 5x3. Stopień zmienności jest średni. Ten automat daje także graczom szansę wygrania progresywnego jackpota, który może wynosić 1000x od postawionego zakładu. Jednak jego rozmiar może rosnąć. Gra działa na tabletach, smartfonach i PC.

Game Details

Gunslinger: Reloaded

Kontynuacja gry, którą uwielbiał wielu – Gunslinger: Reloaded – wykonywała w tym samym stylu. Z punktu widzenia projektowania graficznego niewiele się zmieniło. Chociaż efekty wizualne są teraz wyraźniejsze. Są one jednak niemal identyczne z tymi, które można zobaczyć w oryginale. To z pewnością zadowolą graczy.

Jeśli chodzi o funkcje bonusowe, Gunslinger: Reloaded oferuje dwie dodatkowe gry i symbol rozproszenia. Jest on reprezentowany jako butelka i uruchamia od 10 do 25 darmowych spinów, a wszystkie wygrane są podwojone na czas trwania bonusu. Darmowe obroty można wznowić i nie ma ograniczeń co do liczby powtórzeń.

Zaktualizowana maszyna do gier nie pozostawi obojętnych fanów tematu Dzikiego Zachodu. Atrakcyjny system premiowy, wysokiej jakości grafika i fascynująca fabuła – wszystko to czeka na graczy w nowości.

No comments

Leave a Reply