Menu

Banana Rock

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Banana rock to kolejny oszałamiający automat z motywem rockowej muzyki od firmy Play 'N Go. Bohaterami gniazda są małpy, które grają na różnych instrumentach muzycznych. Z technicznego punktu widzenia, zobaczysz klasyczną strukturę automatu do gry szwedzkiego dewelopera, są to 5 bębnów i 10 zwycięskich linii z minimalną stawką 0,10 euro za spin.

Game Details

Banana Rock

Konstrukcja gniazda wykonana jest w stylu muzycznym i tropikalnym. Ekran gry znajduje się na tle ogromnych głośników muzycznych w niekończącej się tropikalnej dżungli. Na bębnach zobaczysz symbole obu kategorii. A, K, Q i J są standardowymi znakami o niskiej wartości. Znakami wysokiej rangi są pięciokolorowe małpy, które są członkami grupy Banana Rock. Logo slotu jest symbolem scatter i pojawia się tylko na pierwszej i piątej rolce. Dziki symbol jest wokalistą grupy, uzupełnia zwycięskie kombinacje, a także aktywuje funkcję Rock N Re-Spin.

Ogólnie rzecz biorąc, Banana Rock stał się doskonałym uzupełnieniem kolekcji gier Play’n GO, dzięki szerokiej gamie dodatkowych funkcji bonusowych i wysokim poziomem RPT, slot może stać się kolejnym popularnym automatem firmy i przynieść graczom ogromne wygrane.

No comments

Leave a Reply