Menu

Arctic Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Każdy gracz kasyna może teraz rozpocząć poszukiwanie skarbów z Wikingami, jako twórca gier online Microgaming wypuścił automat Arctic Fortune. Temat gry poświęcony jest przygodom Wikingów, którzy mają mapę skarbów i podróżują po Oceanie Arktycznym. Zimny ocean, wielki statek i pomoc odważnych Wikingów czekają na ciebie, więc na pewno znajdziesz wielki skarb i staniesz się niezmiernie bogaty.

Game Details

Arctic Fortune

Arctic Fortune trudno jest kategoryzować zwykle na automatach. Ten darmowy automat jest tak tradycyjny na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości nie można sobie nawet wyobrazić, co w nim ukryte. Twoja odważna wyobraźnia zawiedzie cię tutaj, ponieważ trudno sobie wyobrazić, że automat do gry może mieć 1024 sposoby na wygraną! Powiedzieć, że automat do gier obfituje w opcje, będzie źle. Jednak gra ma darmowe obroty, symbole wieloznaczne i rundę bonusową.

Gry bonusowe

W grze możesz wygrać do 40 darmowych spinów z maksymalnym mnożnikiem 6x w grze bonusowej. Darmowe spiny są zaopatrzone w opcję mnożnika bonusowego, dopóki nie wyjdą z trybu bonusowego. Po zakończeniu darmowych spinów zobaczysz liczbę wygranych monet.

Jackpoty

W tej grze możesz uzyskać jackpot w wysokości 3000 $.

Wniosek

Nie codziennie można zobaczyć automat, w którym istnieje ponad 1000 sposobów na wygraną, zwłaszcza bez linii wygrywających. Biorąc pod uwagę, że gra ma doskonałe interaktywne gry premiowe, maszyna jest podwójnie interesująca.

No comments

Добавить комментарий

Follow us