Menu

Vikings Go To Hell

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Vikings Go To Hell to trzeci automat do gier o przygodach Wikingów od firmy Yggdrasil Gaming. Tym razem nieustraszeni wojownicy muszą pokonać demona w podziemnym świecie, aby zdobyć skarb. Cechy gry otrzymały wiele kultowych cech poprzednich wersji, ale wyróżniają się niezwykłym podejściem do gry w darmowe spiny.

Game Details

Vikings Go To Hell

Zewnętrznie maszyna do gier Vikings Go To Hell wygląda niesamowicie, ze względu na dźwięki w tle i efekty specjalne ognia. W centrum użytkownicy znajdą ścianę, w której znajdują się postacie, z obrazami głównych bohaterów i broni. Z ogólnej listy warto wyróżnić aktywator Free Spins, Universal Wild, a także skrzynię odpowiedzialną za dostęp do skrzyń ze skarbami.

Aby zakłady na automacie Vikings Go To Hell były długo pamiętane, uczestnicy będą musieli przygotować wystarczającą ilość jednostek monetarnych. Takie podejście do gry w gnieździe wyjaśnia nie tylko wysoki poziom zwrotu, ale także specyfika bonusów, w których obecny jest system akumulacyjny.

Postacie

Na automacie znajduje się osiem podstawowych zdjęć: czterech Wikingów, w tym jedna dziewczyna i cztery ikony z różnymi rodzajami broni. Te same obrazy często pojawiają się w pionowych stosach.

Jackpoty

Studio Yggdrasil nie gra progresywnego jackpota w grze Vikings Go to Hell.

Wniosek

Pierwsze dwie części dotyczące Wikingów były bardzo widowiskowe, ale nie dorównują temu modelowi, dlatego polecamy go wszystkim czytelnikom.

No comments

Leave a Reply