Menu

Iron Girl

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Iron Girl to kolejna gra stworzona przez szwedzką firmę Play'n Go. Gra ma pięć bębnów i 20 linii wygrywających. Wyjątkowość nowego automatu polega na tym, że dopasowana postać pozostaje na miejscu i może otrzymać dodatkowy mnożnik do 5 razy. Dodatkowo, w kolejności losowej aktywowana jest losowa funkcja wild, która dodaje do pięciu dzikich symboli w dowolnym miejscu na ekranie gry.

Game Details

Iron Girl

Futurystyczny automat Iron Girl opóźnia się od pierwszego ekranu powitalnego. Główni bohaterowie – różne roboty, które przyniosą dużo monet, w rozsądnych cenach. Stworzenie automatu pokazuje nam głębię przestrzeni, którą musisz zbadać. Zamiast bębnów znajduje się ekran holograficzny, który pokazuje symbole gniazda. Pomimo futurystycznego projektu zarządzanie jest dość zrozumiałe i wygodne.

Możesz grać w automaty Iron Girl online za darmo za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego lub tabletu z systemem Android, IOS lub Windows Phone. Obraz automatycznie dostosuje się do dowolnej rozdzielczości ekranu. Jakość obrazu w tym samym czasie pozostanie na właściwym poziomie, a zarządzanie będzie jeszcze wygodniejsze niż w wersji na komputery.

Graj n Go zadowolony z nas fajnym i przestrzennym automatem, z interesującymi i, co najważniejsze, opłacalnymi opcjami. Iron Girl można grać za darmo, ale wciąż daje ci dużo dobrego humoru.

No comments

Leave a Reply