Menu

Immortal Romance

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Immortal Romance to pięciobębnowy automat z trzydziestoma liniami wygrywającymi. Wszystkie są domyślnie aktywowane. Zakład na spin może się różnić w niewielkim zakresie: od trzydziestu centów do sześciu dolarów. Slot zawiera typowe znaki specjalne i różne gry bonusowe.

Game Details

Immortal Romance

Wygrywające kombinacje są utworzone z trzech lub więcej identycznych symboli stojących na aktywnej linii i przyległych bębnach, zaczynając od pierwszego po lewej. Rozproszone są wypłacane przez odrębne zasady. Płatności w tabeli są wykazywane jako kredyty w stosunku do aktualnej stawki. Maksymalna wypłata za standardowe kombinacje to pięćdziesiąt całkowitych zakładów.

Nieśmiertelny romans bez podwójnych gier.

Bonusy

W rundach bonusowych cztery tak zwane hale spinowe, nazwane imionami głównych bohaterów gniazda, są otwierane po kolei przez użytkowników. Innymi słowy, kilka pierwszych razy, kiedy dostaniesz prawo do gry bonusowej, dostaniesz się do jednego pokoju, potem do drugiego, i tak dalej. Rozważmy je:

  • Hall Amber – dziesięć darmowych obrotów z 5-krotnym mnożeniem płatności i możliwością przedłużenia;
  • Hall of Troy (począwszy od piątej gry bonusowej w jednej sesji) – piętnaście darmowych spinów, podczas których nietoperze pojawiają się okresowo na bębnach, zamieniając poszczególne symbole w mnożniki podwójne i potrójne;
  • Michael’s Hall (zaczynając od dziesiątej gry bonusowej w jednej sesji) – dwadzieścia darmowych spinów z powtarzającymi się obrotami bębnów, gdy powstaje wygrywająca kombinacja, a współczynniki rosną;
  • Sarah Hall (począwszy od piętnastej gry bonusowej w jednej sesji) – dwadzieścia pięć darmowych spinów z unikalnym Wild Vine, który pojawia się na trzecim bębnie i zmienia losowe symbole Wild, a także z możliwością przedłużenia rundy.

Dodatkowo, w automacie “Nieśmiertelny Romans” znajduje się gra bonusowa “Dzika żądza”, która jest aktywowana losowo i zamienia jedną lub więcej rolek w pojedynczy symbol Wild.

Wniosek

Immortal Romance jest jednym z najlepszych automatów kiedykolwiek wyprodukowanych przez Microgaming. Mamy tylko jedno roszczenie do deweloperów – maksymalny limit stawek jest zbyt niski. W przeciwnym razie gniazdo jest bliskie doskonałości. Rozkoszna grafika, fascynująca rozgrywka, doskonałe rundy bonusowe – to tylko jego główne zalety. Nawet jeśli nie jesteś fanem sag z wampirami, ta gra zrobi na tobie najkorzystniejsze wrażenie.

No comments

Leave a Reply