Menu

Golden Colts

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Video Slot "Golden Colts" ma pięć bębnów, czterdzieści stałych linii i dwadzieścia komórek dla symboli na ekranie głównym. Zakres stawek za spin wynosi od dwudziestu centów do stu euro. Lista funkcji rozgrywki dostępnych w grze składa się z dziesięciu podstawowych ikon, jokera, rozproszenia, kilku rodzajów darmowych obrotów z bonusami i dodatkowych funkcji.

Game Details

Golden Colts

Automat do gry Golden Colts łączy główne cechy Dzikiego Zachodu, które będą dostępne dla użytkowników w ogromnej liczbie trybów bonusowych. Każdy z nich otrzymał unikalne komponenty, zachowując podstawowe warianty funkcji nagród. Wszystko to sprawia, że ​​gra jest naprawdę ekscytująca, a ilość nagród jest duża.

Wizualnie automat Golden Colts wygląda dość przerażająco, ponieważ w tle słychać piorun, a perkusja jest usiana zdjęciami odważnych bohaterów. Te ostatnie stanowią jedynie podstawowe elementy zwycięskich kombinacji wzdłuż linii. Oprócz nich na bębnach automatów znajdują się uniwersalne zamienniki Wild, a także luźne, bez których premie nie są kompletne.

Zwracając uwagę na dużą liczbę specyfikacji automatów do gry Golden Colts i częstego uruchamiania darmowych obrotów, najlepszą strategią będą stawki za wysokie wartości jednostek monetarnych. Jeśli chodzi o liczbę rund, najlepiej jest użyć średniej odległości, pod warunkiem, że balans jest właściwie kontrolowany.

No comments

Leave a Reply