Menu

Giovanni’s Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Twórca gry Betsoft Gaming ponownie zaskoczył fanów automatów do gier nowinką Giovanni's Gems z niezwykłą mechaniką. Kolorowy automat 7x7 nie ma tradycyjnych linii obstawiania, a wszystkie wygrane są generowane za pomocą funkcji Wygrane klastra. Gracze czekają na przygody w poszukiwaniu skarbu wraz z główną postacią Giovanni, darmowe obroty, ciekawe właściwości wielu postaci i znaczące wygrane.

Game Details

Giovanni’s Gems

W poszukiwaniu kamieni szlachetnych, zdesperowany facet, Giovanni, zapuścił się, by zatonąć na dnie głębokiej jaskini. Tutaj jego odwaga została nagrodzona w fantastyczny sposób. Natknął się na placer z diamentami, rubinami, szmaragdami i innymi klejnotami. Pomóż głównemu bohaterowi gry Klejnoty Giovanniego pobrać je z trzewi ziemi.

Podstawowymi symbolami są wielobarwne klejnoty, kilof, worek klejnotów, pochodnia i niepozorny żar ukrywający coś przed oczami poszukiwaczy skarbów.

Automat Giovanni’s Gems to kolorowy design, niezwykłe funkcje, zabawna gra, przynoszące poważne nagrody. Ten slot zostanie doceniony przez highrollerów i każdego, kto lubi gry z oryginalną mechaniką. Możesz wypróbować nowość na prawdziwe pieniądze lub dobrze się bawić w trybie darmowym.

No comments

Leave a Reply