Menu

European Roulette Pro

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Aktualizacja popularnej europejskiej ruletki European Roulette Pro ma zupełnie nowe funkcje, które są zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi. Z technicznego punktu widzenia gra przeniosła się z technologii Flash na HTML5, który jest obecnie uważany za standardowy format mediów w Internecie. Oprócz tego, grafika i dźwięk zostały wzbogacone o szereg ulepszeń, dzięki którym korzystanie z nowości jest bardziej opłacalne.

Game Details

European Roulette Pro

Jest to klasyczna europejska ruletka z trzydziestoma siedmioma liczbami, jednym ziarnem, tradycyjnym układem liczb i możliwością obstawiania sektorów i sąsiadów.

Nie wymienimy dostępnych wewnętrznych, zewnętrznych i tzw. Stawek słownych. O nich możesz dowiedzieć się z osobnego artykułu na temat ogólnych zasad ruletki.

Zauważamy tylko, że ty sam wskazałeś, ile pokoi obejmuje stawka na sąsiadach. Może obejmować od jednego do siedemnastu pokoi.

Jedna pozycja jest akceptowana od jednego do stu dolarów. Ten zakres dotyczy wszystkich typów zakładów. Całkowita stawka nie powinna przekraczać tysiąca dolarów.

Gra opiera się na zwykłych zasadach. Użytkownik wybiera żetony o pożądanym nominale i umieszcza je na polu. Następnie naciska przycisk startowy piłki i czeka na wynik losowania. Płatności są naliczane automatycznie.

No comments

Leave a Reply