Menu

Asgardian Stones

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Najnowszy rozwój firmy Slot gier NetEnt Asgardian Stones zabiera świat skandynawskich mitów i legend. Bohaterowie starożytnych opowieści są potężnymi bóstwami. Zgodnie z oczekiwaniami nie mieszkają ze zwykłymi ludźmi, ale w mieście Asgard. Żaden śmiertelnik nie może przejść przez jego ulice. Jest niezawodnie chroniony przez wysokie góry i ogromne głazy. Zimne morze jest kolejną przeszkodą nie do pokonania. Tylko odważni wojownicy będą mogli otworzyć bramy mistycznego miasta.

Game Details

Asgardian Stones

Projekt graficzny internetowego automatu Asgardian Stones na wysokim poziomie. Zimne odcienie pozwalają poczuć, jak surowy jest klimat Skandynawii. Wysokie góry i ogromne kamienie wywołują strach, ale jednocześnie powodują przytłaczające pragnienie kontynuowania gry i odczuwania mocy wielkich bogów. Video slot ma standardowe parametry – 5 bębnów, 20 linii służy do budowania kombinacji nagród. Symbole gry są wybierane zgodnie z tematem. Na ekranie znajdują się kamienne wizerunki bogów i znaków kart.

Istotą gry na automacie Asgardian Stones jest wygrywanie kombinacji i otrzymywanie zapłaty. Na początku musisz określić liczbę kredytów za pomocą przycisków wartości Poziom i Monety, aby wybrać liczbę kredytów i ich wartość nominalną. Możliwe jest granie z maksymalną stawką. Kluczem centralnym z magicznym blaskiem jest uruchomienie bębnów maszyny. Po zatrzymaniu ustalane są udane mecze. Nagroda dotyczy kombinacji nagród o 3, 4, 5 identycznych obrazkach ustawionych w linii od lewej do prawej. Prowadzą bonusową opcję Avalanche. Jego działanie przejawia się następująco. Piktogramy, które przyniosły wynik dodatni, znikają.

Pozostałe obrazy są przesunięte do dolnej krawędzi pola. Puste pozycje zajmują nowe obrazy, które tworzą wygrywającą kombinację. Dodatkowe mnożniki są połączone z grą, co zwiększy otrzymaną kwotę kilka razy. Format gry automatycznej pozwoli obserwować proces z boku. Stwórz najbardziej komfortowe warunki pomoże ustawienia klawiszy. Funkcje automatu wideo, zasady, wartość symboli i wielkość płatności są wymienione w sekcji informacyjnej.

No comments

Leave a Reply