Menu

Arabian Nights

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Otwierając grę, użytkownik napotka kreskówkę, ręcznie rysowane grafiki. Oczywiście jest to w pełni przestrzegane w stylu Wschodu. Jasne kolory, symbole tematyczne i tajemnicza muzyka nie tylko wypełniają swoje role w grze, ale wspólnie tworzą interesujący obraz, w którym uczestnik będzie musiał spędzić czas.

Game Details

Arabian Nights

Slot Arabian Nights to pięciobębnowy, działający na bazie 10 linii wygrywających. Dzięki temu uczestnik może zmniejszyć liczbę aktywnych wierszy, jeśli to konieczne. Ale nie musisz angażować się w ten proces, ponieważ przy większej liczbie linii zaangażowanych w grę, użytkownik znacznie szybciej dokona dość opłacalnej kombinacji. Co do zakładów, użytkownik może również dostosować swój rozmiar. Aby ustawić wymaganą stawkę, gracz powinien kliknąć przycisk POZIOM ZAKŁADU, który jest w stanie stopniowo zwiększać swój rozmiar z tym samym MAX BET, za pomocą którego można ustawić największy zakład za pomocą jednego kliknięcia.

Wielu uczestników obawia się naprawić duże zakłady, ponieważ przyzwoita kwota jest natychmiast wycofywana z ich konta. Warto jednak zauważyć, że wysoka stawka w połączeniu z maksymalną liczbą aktywnych linii gwarantuje użytkownikowi szybką i dość korzystną kombinację. Dopiero po zapoznaniu się z każdym z przycisków i funkcji uczestnik może rozpocząć grę. Tego procesu nie można wykonać bez obracania bębnów, więc aby je aktywować, użytkownik musi użyć przycisku z dwoma zaokrąglonymi strzałkami lub przyciskiem AUTO. Za pomocą tego ostatniego gracz wybierze liczbę kolejnych startów i przez pewien czas nie będzie mógł ingerować w grę, nastąpi automatycznie na podstawie ustalonych wskaźników.

Magiczny i cudowny świat czeka na użytkownika na automacie Arabian Nights, gdzie będzie musiał zapoznać się z arabskimi tradycjami i nosicielami kultury. Gracz może być pewien, że w dobrej i wysokiej jakości grze gwarantuje przyzwoite nagrody i ładunek pozytywnych emocji.

No comments

Leave a Reply