Menu

Street Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
W Street Magic staniesz się widzem magicznego show z udziałem ulicznego czarodzieja! Sztuczki kart, sztuczki zrzucania monet i wiele więcej ... Najważniejsze jest to, że możesz wygrać duże, jeśli jesteś szczególnie ostrożny i nie daj się zwieść! Video slot ma piękną grafikę i wysokiej jakości efekty specjalne! Innymi słowy, grafika jest w pełni zgodna z nowoczesnymi wymaganiami! Płynna animacja, bogaty obraz i oryginalny dźwięk czekają na Ciebie w tej fajnej grze!

Game Details

Street Magic

Street Magic to automat, w którym ikony są ułożone zgodnie z planem 5×4 z 20 ustalonymi liniami wygrywającymi. Stawki wahają się od 0,2 do 100 €, jednak ten emulator jest w stanie całkowicie zaspokoić pragnienie gracza. Podczas gdy RTP jest dość standardowy – 96,48%, Street Magic jest bardzo zmiennym slotem. Oznacza to, że duże wygrane nie będą zbyt łatwe.

Symbolami są stoper, sztylet, przenikliwa karta do gry, kajdanki, zamek i klucz, kapelusz maga i nominały do ​​kart. Symbol czarodzieja działa jak dziki i rozproszony. Dziki może spaść gdziekolwiek. W takim przypadku rozproszenie pojawia się tylko na pierwszej, trzeciej i piątej rolce. Dziki symbol zastępuje podstawowe obrazy, pomagając w tworzeniu bardziej wygrywających kombinacji. Scatter może wywoływać funkcję Magician Performances, występując jednocześnie na dwóch lub więcej bębnach.

Play’n GO Street Magic ma niesamowitą grafikę i ekscytujące funkcje, które mają potencjał do wielkich wypłat. Ogólnie rzecz biorąc, jest to zabawne i nieprzewidywalne gniazdo. Prawdopodobnie będzie cieszył się najbardziej ryzykownymi graczami.

No comments

Leave a Reply